top of page

Jubileusz Mnicha!

Zaktualizowano: 5 kwi 2022

EDIT:

Tegoroczny, jubileuszowy 35. Wyścig Kolarski Ślężański Mnich (Memoriał Romana Ręgorowicza), który odbędzie się 9. kwietnia, z pewnością zapadnie w pamięć sympatykom kolarstwa.


oficjalny plakat Ślężańskiego Mnicha 2022

Pierwotnie zawody zostały zaplanowane na 3. kwietnia 2022. Ze względu na złą sytuację meteorologiczną i bezpieczeństwo zawodników zawody przeniesiono na sobotę 9. kwietnia 2022. Zmiana na dotychczasowej rundzie z prawie trzykilometrowym podjazdem przez Przemiłów wprowadzi nowe elementy do rywalizacji. Kategorie elity kobiet i mężczyzn będą miały okazję po raz pierwszy pojechać długą trzydziestokilometrową rundą.mapa trasy Ślężańskiego Mnicha 2022

Zaczynamy w Sobótce przy Alei Sław Kolarstwa kierując się w stronę Strzegomian i dalej do Będkowic. Tutaj kluczowa zmiana, skręcamy w lewo w kierunku Księginic Małych. Po sekcji szybkich trudnych zakrętów za mostkiem skręcamy ostro w prawo i rozpoczynamy prawie trzykilometrowy podjazd na przełęcz Winnej Góry[294 m n.p.m.], na której szczycie trasa prowadzi prosto, bardzo szybkim zjazdem do Olesznej, gdzie kolarzy przywita kilometrowy odcinek bruku. Profil sugeruje, że dalsza część trasy jest lekko pofałdowana i tak jest w istocie.

profil trasy Ślężański Mnich 2022

Gwarantujemy jednak, że na tym odcinku nie będzie miejsca na chwile oddechu. Cały czas góra-dół, lewo-prawo, polami na wietrze. Na wysokości Jordanowa ostro w lewo i potem już cały czas prosto aż do Sobótki. Tam, tradycyjnie też, runda zakończy się kombinacją podjazdów na ul. Garncarskiej [śr. nachylenie 4,6% / max. nachylenie 9%] i al. Św. Anny.


W trakcie całego dnia ścigać się będą wszystkie kategorie wiekowe kolarzy licencjonowanych i amatorów, oprócz żaków dla których długość i profil rundy był by zbyt wymagający jak na pierwszy wyścig w sezonie. Swoje wyścigi na stadionie również będą miały dzieci w wieku od czterech do dziesięciu lat rozpoczynające rywalizację w cyklu Młodzieżowej Ligi Kolarskiej Deichmann- SKSM – MAT Sobótka. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią odsłonimy kolejne tablice w Alei Sław Kolarstwa. Duża strefa expo, w której będzie sporo ciekawych pozycji kolarskiego rzemiosła oraz bogato zaopatrzony bufet!!! gdzie będzie można wśród kolegów, koleżanek w ekscytujących rozmowach podsumować swój start i porozmawiać o przygotowaniach i planach na rozpoczęty sezon.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!! Będzie się działo!!!

Jak mawia klasyk „Kogo nie ma w Sobótce, ten sezonu nie rozpoczął” Także w tym roku, za stronę wizualną wydarzenia, w tym plakat, odpowiada Brandovo* KS Ślęża Sobótka, ŚOSIR i miasto Sobótka zaprasza wszystkich 9. kwietnia 2022.


Zapisy zawodowców i regulamin dostępne -> TU Zapisy amatorów -> TU

Więcej materiałów można znaleźć na:

https://www.facebook.com/slezanskimnich

https://www.facebook.com/ViaDolnySlask

https://www.kssleza.pl/blog


#mnich #sleza #sobotka #kssleza #plakat #brandovo #brndv #sezon2021 #kioskkolarski


 

Przypisy: *Studio graficzne zajmujące się brandingiem, projektami logo i systemów wizualnych, tworzą grafikę na potrzeby reklamowe, wspierają marki, firmy, instytucje w budowaniu ich spójnego wizerunku, kreują kampanie marketingowe/socialmediowe, projektują na potrzeby stron www i poligrafii.

Kontakt: biuro@brandovo.pl www.brandovo.pl www.behance.net/brandovo_pl www.facebook.com/brandovoPL

www.instagram.com/brandovo.pl


logo, rebranding, księga znaku, identyfikacja wizualna, materiały firmowe, naming, wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, broszury, teczki, magazyny, książki, wydawnictwa, roll-upy, reklamy prasowe, reklamy internetowe, opakowania, etykiety, naklejki, notesy, pieczątki, szyldy, witryny, litery 3d, sesje zdjęciowe, fotografia produktowa, strony www, landing page, sklepy, serwisy, strony produktowe, strony wizytówkowe, grafiki na potrzeby FB, social media, bannery internetowe, newslettery, copywriting, prezentacje, dokumenty cyfrowe, outdoor, grafika wystawiennicza, billboardy, bannery, wydawnictwa, ilustracje, kalendarze, opakowania, etykiety, social media, kalendarze publikacji, posty, avatary, coverphoto, promocja


99 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page