top of page

W nowy rok wjeżdżamy ze wsparciem Fundacji Pho3nix !

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że założona na początku 2020 roku Fundacja Pho3nix będzie wspierać nasze działania sportowe. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie a jednocześnie motywacja do dalszej pracy. Gdy owoce wysiłku trenerów oraz zarządu klubu przyciągają do projektu dziesiątki dzieciaków chcących spróbować swoich sił w sporcie a jednocześnie idzie za tym wsparcie serce się raduje.

Wizją Fundacji Pho3nix jest stworzenie światowego dziedzictwa, w którym sport i aktywność są integralną częścią rozwoju osobistego wszystkich młodych ludzi, budując poczucie celu, dążenia do niego i stwarzania możliwości, które są wzmacniane na przestrzeni pokoleń.

Jednak Fundacja wspiera nie tylko profesjonalnych atletów i kandydatów do Olimpijskich medali. Bardzo duży nacisk kładziony jest na sportowy rozwój dzieci dzięki wielu projektom Pho3nix Kids.

I właśnie do tego ostatniego projektu udało nam się dołączyć. Nasza metodyka pracy oraz podejście poprzez ogólny rozwój od najmłodszych lat, mocno zaakcentowany w 2022 roku dzięki powołaniu do istnienia Akademii MTB. Oraz powolne wchodzenie w specjalizację w kategorii junior młodszy i junior przy ciągłym łączeniu wyścigów szosowych, torowych oraz przełajowych zostało zauważone.

Dzięki współpracy z Fundacją Pho3nix na pewno będziemy mogli poszerzyć wachlarz naszych możliwości szkoleniowych. Fundacja obejmie pełnym wsparciem projekt Pho3nix HBA Academy dedykowany najmłodszym kandydatom na małych sportowców.

Tym oto sposobem #EkipaHBA zmienia się w Pho3nix HBA Academy. Naszym celem na najbliższy rok jest promocja sportu na terenie Gmina Sobótka, zajęcia szkoleniowe w szkołach podstawowych na terenie Gminy oraz gmin ościennych, udział w zawodach rowerowych oraz podwojenie liczby dzieci uczęszczających na zajęcia.

To będzie rok pełen wyzwań, ale to jest właśnie to co nas nakręca.

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page